Basınköy A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

Basınköy A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu 0 552 860 76 10

Basınköy A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, İş Güvenliği Kursu / İSG Kursu / İSG Eğitimi
Basınköy A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

Basınköy A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu almak istiyorsanız Yeni Uzman Akademi’yi arayın. Yeni Uzman Akademi olarak iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, temel isg kursu ve hijyen kursu vermekteyiz. Kaliteli eğitim, güncel dökümanlar, alanında uzman kadro, tecrübeli eğitim danışmanları istiyorsanız hemen Yeni Uzman Akademili olun. Türkiye’nin her yerinden bir telefonla bize ulaşabilir, bilgi alabilir veya kaydınızı yaptırabilirsiniz.

İş Güvenliği Kurslarında Yeni Uzman Akademi

Basınköy A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu olan Yeni Uzman Akademi, iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim veren bir kurumdur. İş güvenliği konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak “A, B ve C sınıfı iş Güvenliği Kursu” adı altında bir eğitim programı sunmaktadır. Bu program, iş güvenliği konusunda kaliteli ve güvenilir bir eğitim almak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Bu eğitim programı, uzaktan eğitim yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Böylelikle, kursiyerler istedikleri zaman ve istedikleri yerde eğitimlerine devam edebilirler. Bu esneklik sayesinde, çalışanlar işlerinden ayrılmadan iş güvenliği konusunda gerekli bilgileri edinebilirler. Eğitimler, online olarak sunulmaktadır ve öğrencilerin eğitim materyallerine ulaşmaları için gerekli olan her türlü teknolojik altyapı mevcuttur.

Kursta Kalite Arayanlar Yeni Uzman Akademi’yi Tercih Ediyor

Basınköy A-B-C Sınıfı İş Güvenliği Kursu eğitimleri sırasında, öğrencilere kaliteli ders kaynakları da hediye edilmektedir. Bu kaynaklar, iş güvenliği konusunda detaylı bilgiler içeren ve kursiyerlerin girecekleri sınavda karşılaşabilecekleri konular ile ilgili örnekler ve çözümler içermektedir. Kaynaklarımız, kursiyerlerimizin eğitimleri sırasında kullanabilecekleri bir başucu kaynağı niteliği taşımaktadır.

İş Güvenliği Kursu eğitimlerimiz bakanlık tarafından onaylıdır. Bu onay, eğitimin kalitesi ve güvenilirliği konusunda bir garanti sunmaktadır. Katılımcılarımızın, aldıkları eğitim sonrasında iş hayatlarında karşılaşabilecekleri iş güvenliği risklerine karşı daha hazırlıklı olacaklar. Aynı zamanda da iş yerlerinde güvenli çalışma ortamlarının oluşmasına katkıda bulunacaklardır.

Sınavlarda başarılı olmak, birçok öğrenci için önemli bir hedeftir. Ancak, iş Güvenliği Kursu sonrası yapılan sınavlara hazırlık süreci, bazen oldukça zorlu olabilir. Bu süreçte, doğru bir şekilde hazırlanmak ve sınavlarda başarılı olmak için kaliteli bir kurs seçmek oldukça önemlidir. Bu bağlamda, yeni uzman akademi, iş Güvenliği Kursu ile sınavlara hazırlık konusunda öğrencilere kaliteli bir eğitim sunan bir kurumdur.

Eğitim programları, alanında uzman eğiticiler tarafından verilmektedir. Eğiticilerimiz,  kursiyerlerin sınavlara hazırlık sürecinde ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri detaylı bir şekilde anlatmaktadır. Ayrıca, iş Güvenliği Kursu kursiyerlerinin sınavlarda başarılı olmaları için gerekli olan stratejileri de öğretmektedirler.

Yeni uzman akademi, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmalarına yardımcı olmak için birçok kaynak da sunmaktadır. Örneğin, öğrencilerin sınavlara hazırlık sürecinde kullanabilecekleri soru bankaları, deneme sınavları, online destek hizmetleri gibi birçok kaynak mevcuttur. Bu kaynaklar, öğrencilerin sınavlara daha hazırlıklı bir şekilde girmelerini sağlamaktadır.

İSG Uzmanlarının Sınıflandırılması

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi iş güvenliği uzmanları A, B ve C sınıfı olmak üzere 3 farklı sınıftır. Öncelikle C sınıfı iş Güvenliği Kursu alan kişiler sonrasında C sınıfı ve en son da A sınıfı iş güvenliğine yükselirler.

İş güvenliği uzmanlarının sınıflar arası geçişi, iş Güvenliği Kursu programı ve sınavla belirlenir. İş güvenliği uzmanları, genellikle iş güvenliği ve sağlığı konularında lisanslı bir eğitim programı tamamlamak zorundadırlar.

Kariyerlerine C Sınıfı İş Güvenliği uzmanı olarak başlayan katılımcılarımızın mimarlık, mühendislik, ziraat fakültelerinden mezun olmaları gerekir. Aynı zamanda fen fakültelerinin fizik, kimya, biyoloji, moleküler biyoloji ve genetik bölümleri, güzel sanatlar fakültelerinin içmimarlık bölümler mezunları da C Sınıfı İş Güvenliği Kursu alabilirler. Meslek yüksek okullarının iş güvenliği İSG programlarından mezun olanlar, yeni uzman akademi tarafından bakanlık onaylı olarak gerçekleştirilen C sınıfı iş Güvenliği Kursu programlarına kayıt yaptırabilirler.

Kurumumuzdan daha önce C sınıfı iş Güvenliği Kursu alan arkadaşlarımız ise 3 yıl tam zamanlı olarak çalışmalarının ardından kurumumuzdan B sınıfı iş Güvenliği Kursu alabilirler.

Şu anda B Sınıfı İş Güvenliği Kursu sonrası aldığınız sertifika ile çalışıyorsanız; 4 yılınızı tamamlamanızın ardından yeni uzman akademi’de A sınıfı iş Güvenliği Kursu alabilirsiniz.

Eğitimlerimi Nasıl Alacağım?

Her zaman her yerde kalitesi ile isminden bahsettiren yeni uzman akademi iş sağlığı ve güvenliği kursu tarafından c sınıfı iş Güvenliği Kursu, B sınıfı iş Güvenliği Kursu, A Sınıfı İş Güvenliği Kursu eğitimleri düzenler. 220 saat olan bu eğitimler bakanlığı onaylıdır.

Öncelikle offline eğitimler düzenlenir. Çevrimdışı eğitimler İş Güvenliği Kursu alan katılımcılarımızın program tarihleri arasında istedikleri saatlerde girebilecekleri dersler şeklinde düzenlenmiştir. İnternet ana sayfamızda bulunan “uzaktan eğitim” sekmesi üzerinden bu derslere katılabilirsiniz.

Offline derslerin tamamlanmasının ardından da online dersler başlar. İki farklı programda gerçekleşen bu eğitimlerde katılımcılarımız hangi grupta derslere katılabileceklerini seçebilirler. Kayıt işlemlerini gerçekleştirirken İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu programlarının hangisinde derse girmek istediğinizi kendiniz seçebilirsiniz.

Programlarımızın son kısmı ise İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu alan katılımcılarımız için bakanlık tarafından belirlenen süre içerisinde gerçekleştirilir. Birçok ilde Yeni Uzman Akademi aracılığı İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu alabilirsiniz. Sizler de kendi staj yerinizi kendiniz seçebilirsiniz. OSGB’ler aracılığıyla veya bireysel olarak İş Güvenliği Uzmanı bulunduran iş yerlerinde staj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Hep Sizinleyiz

Her zaman sizi destekleyen ve her zaman yanınızda olan Yeni Uzman Akademi bu dönemde de sizlerle beraber. Birçok alanda eğitimler düzenleyen Yeni Uzman Akademi bakanlık tarafından verilen yetkiyle C Sınıfı, B Sınıfı, A Sınıfı İş Güvenliği Kursu düzenler. uygun ücretler ve uygun ödeme koşulları ile İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu alabileceğiniz adres Yeni Uzman Akademi yeni eğitim döneminde sizleri de eğitimlerine bekliyor.

Her biri diğerinden daha da avantajlı olan hediyelerimizden yararlanmak için bir an önce kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Biz sizi misafir etmek için hazırız. Siz de eğitim almak için hazırsanız İş Güvenliği Kurslarımıza buyurun.

Hemen Arayın HEMEN İLETİŞİM